گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

در این مطلب از سایت وب درس حل تمرین فصل اول آمار و احتمال یازدهم را برای شما قرار داده ایم . این حل تمرین تمامی فعالیت ها ، کادرکلاس ها و تمرین های این کتاب را به طور کامل بررسی و حل کرده است . خوب است قبل از شروع توضیحات در مورد این گام به گام به مقدمه ۳ درس اول این فصل اشاره کنیم :

گام به گام فصل اول آمار و احتمال یازدهم | رشته ریاضی-حل تمرین

 • [icon name=”bookmark” class=”” unprefixed_class=””]  درس اول – منطق ریاضی
  منطق ریاضی که عدهای به آن منطق نمادین نیز میگویند؛ دستور زبان ریاضی یا مطالعه ساختار جمله هایی است که در ریاضی به کار برده میشود. این شاخه از ریاضیات به بررسی دقیق استدلالها می پردازد و اعتباریک استدلال را مشخص می کند. امروزه منطق ریاضی در علوم مربوط به رایانه نیز به کار گرفته می شود. در این درس کار ما بسیار شبیه به بیان قواعد دستور زبان برای یک زبان معین است.
 • [icon name=”cubes” class=”” unprefixed_class=””]  درس دوم – مجموعه ها
  یادآوری : در سالهای قبل با مفهوم مجموعه آشنا شدهاید، برای مثال مجموعهٔ اعداد اول
  یک رقمی به صورت زیر است : A = {2,3,5,7}
  می توان این مجموعه را با نمادهای ریاضی به صورت A={x ∈ P , x < 10 } نوشت که در آن P مجموعه اعداد اول است. چون عضو ۲ متعلق به مجموعه A است، مینویسیم A = ۲، از طرفی واضح است که A ۶۶ یعنی عضو ۶ به مجموعه A تعلق ندارد.
 • [icon name=”leanpub” class=”” unprefixed_class=””]  درس سوم – قوانین و اعمال بین مجموعه ها
  در این درس می خواهیم قوانین و خواص مربوط به اعمال اجتماع و اشتراک را بررسی کنیم، شما در اعداد حقیقی و برای دو عمل جمع (+) و ضرب (×) قوانینی چون جابهجایی، شرکت پذیری و توزیع پذیری ضرب نسبت به جمع را می شناسید.
حتما بخونین !  گام به گام فصل دوم آمار و احتمال یازدهم - حل تمرینات

به اسلاید نمایشی این گام به گام توجه نمایید.!

ادامه مطلب

پاورپوینت زیست شناسی پایه یازدهم

پاورپوینت تاریخ پایه دهم انسانی و نمونه سوالات

پاورپوینت درس دهم دین و زندگی دهم

گام ,ریاضی ,درس ,اول ,حل ,آمار ,گام به ,به گام ,و احتمال ,آمار و ,class ””

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زنانگی هایم عاشقانه برای تو Frozen Shadows گروه چشم انداز نو | خدمات شبکه | پشتیبانی شبکه آرین تکنولوژی ســــــرای دانش معرفی وب سایت های پربازدید غلامرضا بخارایی - کارشناس رسمی دادگستری - حوادث ناشی از کار معرفی بهترین های وب ایران نقره جان گردنبند سایت جامع داناکده