گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم – درس اول تا هشتم

با سلام به دانش آموزان و دبیران محترم . در این فایل  گام به گام جامعه شناسی پایۀ یازدهم انسانی درس اول تا هشتماز سایت وب درس را برای شما قرار دادیم . در این محصول که از درس اول تا درس هشتم کتاب جامعه شناسی را مورد بررسی و تحلیل قرارداده است . تمامی بحث های دروس را باز نموده و درس به درس این هشت درس را به روشنی و بیانی روان آورده است .

گام به گام جامعه شناسی پایه یازدهم – درس اول تا هشتم

 

از درس اول که پیرامون جهان اجتماعی و طبیعی ،، نقش فرهنگ و هویت افراد در این جهان با موضوعات مختلف فرهنگی اجتماعی ی و طبیعی ، جهان انسانی و چگونگی تاثیر پذیری فرهنگ در سایر عناوین ،اشارۀ قرآن و آثار آن در زندگی معنوی و دنیوی بشر ، بررسی جوامع مختلف در اوروپا در قبل و بعد از انقلاب های مردمی ، تحلیل در بارۀ جوامع  ی و مذهبی در دوران رنسانس ، بررسی واژه های امپریالیسم و سکولاریسم و دیکر نقش سلطه های استعمار جهانی با شعار آبادانی و به زنجیر کشیدن مستعمرات خود و خلاصۀ مطلب این که در این اوضاع شیر تو شیر  ی جهان، امپریالیسم ها و دیکتاتورها و سلطۀ اقتصادی و فرهنگی این جوامع به ظاهر آباد در جهان سوم و به یغما بردن ثروت ملل مستضعف را در این محصول مورد نقد و بررسی نموده است .

جزوۀ دروس و پاسخ فعالیت ها
ادامه مطلب

پاورپوینت زیست شناسی پایه یازدهم

پاورپوینت تاریخ پایه دهم انسانی و نمونه سوالات

پاورپوینت درس دهم دین و زندگی دهم

درس ,گام ,اول ,شناسی ,جامعه ,یازدهم ,درس اول ,جامعه شناسی ,اول تا ,در این ,گام به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عنبر نسارا بی وقفــه :) خبر ایران | خبر های مهم ایران و جهان My DrEaM خیز و حماسه ساکن خیابان نوزدهم Cleopatra novinrahro partodl مرکز گرافیک آستان هنر